Digitale herdenking

Op 4 mei herdenken we traditiegetrouw de mannen en vrouwen, jong en oud die zijn omgekomen sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesoperaties. De herdenking in onze gemeente is dit jaar weer digitaal.

In onderstaande video vertelt Bo Veenstra-Melssen een oorlogsverhaal, lezen leerlingen van de Montijn gedichten voor en houdt burgemeester Daphne Bergman een toespraak. Ook zie je de kransleggingen bij de oorlogsmonumenten in onze gemeente, hoor je het taptoe-signaal en het digitale Wilhelmus van Muziekvereniging Kunst en Volharding. De scouting hield een aangepaste herdenking bij het Lancastermonument

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s